TSUSHO V2V

V2V (Vendor To Vendor) projesinde, Tsusho firmasının ürünleri tedarikçilerinden toplayıp kendi deposunda teslim aldıktan sonra müşterilerine dağıtımı sağlanmaktadır. Toplanan ürünlerin takibi, müşteri bazında ayrıştırılması süreci ve sevkiyatların doğru yapılmasını sağlayan süreç takip/yönetim yazılımıdır. Web tabanlı ürün girişi, irsaliye oluşturulması, raporlama modülleri bulunduğu gibi; el terminali tabanlı depoda ürünlerin ayrıştırılması süreci gerçekleşmektedir. Tüm ekranlar yetkiye bağlı olup sürecin belirlenen noktalarında uyarılar ve raporlamalar oluşturulmaktadır.

TSUSHO EPOS

Tsusho firmasının deposunda tedarikçilerden toplanan ürünler her ürün grubuna göre paketlenmekte ve ürü grubuna göre müşterilere sevk edilmektedir. Tüm bu süreç EPOS yazılımı ile yönetilmektedir. Birden fazla depoya göre çalışabilen EPOS, depoda ürünlerin resimleri, paketlenecek adetleri, nasıl paketleneceği bilgileri ile operatörlerin doğru bir şekilde işlemi yapmasında yönlendirici olmaktadır.
Web tabanlı modülleri ile hem raporlama hem de uyarıları yönetebildiği gibi el terminali modülleri ile depodaki operatörler ile yönetim arasında köprü görevi görmektedir.

TSUSHO WEBEDI

WEBEDI web tabanlı sipariş ve tedarikçi takip sistemidir. Farklı lokasyonlardaki müşteriler ile farklı lokasyonlardaki tedarikçiler arasındaki iletişim sağlanmasını bu iletişim arasında yönetimin tüm sürece hakim olmasını sağlamaktadır. Müşterilerin sipariş geçmelerini bu siparişlerin tedarikçilerden onay alması sonrasında siparişin resmi olarak oluşturulmasını yönetmektedir. Çoklu dil desteği ile kullanıcıların kendi dillerinde sisteme bağlı kalmaları sağlanmaktadır.