Müşterilerimizin firma içi süreçlerini analiz ederek, firma için en uygun süreçleri oluşturuyoruz. Projenin analizinden canlıya alınmasına kadar olan aşamaları aşamalara ayırarak sürecin en iyi şekilde oturmasını sağlıyoruz.

ÖZEL YAZILIM HİZMETLERİ

Amacımız firmaların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli analizleri yaparak firmaya özgü en iyi yazılımları yapmaktır. Alanında deneyimli geliştirici kadromuz ile geliştirdiğimiz uygulamaların çoğu web tabanlı olmak kaydı ile ihtiyaç doğrultusunda uygulamalarımız masaüstü tabanlı yazılımlarda olmaktadır. Kullandığımız programlama dillerini müşterinin ihtiyaçlarına göre seçmekteyiz. Kodlama altyapımız Java, PHP, C# olmaktadır. Geliştirdiğimiz tüm uygulamalar nesne tabanlıdır. Proje bitimi sonrasında müşterilerimize kendi raporlarını tasarlayabileceği özel rapor alt yapısı sunmaktayız.

DAHA FAZLA BİLGİ

MOBİL YAZILM HİZMETLERİ

Müşterilerimizin güncel teknolojilere ayak uydurması için mevcut yazılımlarının IOS ve Android tabanlı yazılımlara dönüştürmesini sağlamaktayız. Müşteri isteğine göre özel geliştirdiğimiz yazılımlara ek olarak mobil yazılımlarda sunmaktayız.

DAHA FAZLA BİLGİ

ÖRNEK PROJELER

Başlıca otomotiv sektörü olmak üzere birçok farklı sektörlerde özel yazılım geliştirme deneyimine sahib bir ekibimiz vardır. Örnek projelerimizden bazıları: Toyota Tsusho tüm süreçleri, Telli Grup Hasar Yönetimi, Aksam Otomotiv Pert Yönetim Sistemi, Autogong İhale Yönetim Sistemi, Ekosistem Hurda Parça Yönetim Sistemi, RS Servis Mobil, Mini Ve Hasar Yönetim Sistemi, Tia Şaseci Ahmet Mobil Parça Onarım Sitemi, ALC Mobil Parça Yönetim Sistemi vb. projelerdir.

DAHA FAZLA BİLGİ